Jste přihlášení přes Facebook a spravujete stránku.

Otázky a odpovědi

Všechny otázky a odpovědi na jednom místě.

Ano, všechny vyfocené fotky najdete v galerii na našem webu, kde si je můžete jak prohlédnout, tak i stáhnout ve vysoké kvalitě.
Záleží na typu akce a na tom, jak si objednavatel přeje s fotkami naložit. U firemních akcí bývá galerie chráněná heslem a bez jeho znalosti se k fotkám nikdo nedostane. Při plesech a podobných veřejných akcích jsou fotky zpravidla veřejné. Pokud si přejete svojí fotku vymazat, můžete nám napsat zprávu.
Díky tomu, že máme fotobox a tiskobox samostatně, se dokážeme přizpůsobit téměř každému prostoru. Přesto vyžadujeme prostor alespoň 3x3 metry pro focení a někde vedle místo pro stolek s tiskárnou. Nebojte, fotili jsme i v open-space kancelářích a nebyl to pro nás problém. Výška pod stropní konstrukci by měla být nejméně 2,4 metru.
Ano, rádi pro Vás připravíme rekvizity i pozadí dle Vašeho přání. Zdarma si můžete vybrat z naší široké nabídky již vyrobených pozadí, výroba vlastního je na domluvě. Cena rekvizit je individuální podle toho, co si budete přát.
Zpravidla druhý den všechny fotky najdete na našem webu. Na akcích, kde nahráváme fotky živě, je možné si je stáhnout okamžitě.
Zakládáme si na kvalitě fotografie a klíčování není tak dokonalé. Proto si můžete vybrat ze široké nabídky fotopozadí.
Ano, rádi zůstaneme déle, když si to budete přát. Vše je o domluvě a rádi Vám vyjdeme vstříc.
Je možné fotit i venku, jen vítr může kácet pozadí a déšť by také nebyl příjemný. Když se předem domluvíme, vezmeme s sebou náš přenosný stan a zahradní párty může začít.
Vyfotit se i si vytisknout fotku zvládnete sami. Aby vše ale proběhlo v pořádku a nemuseli jste mít žádné starosti, na akci bude vždy někdo z našeho týmu.
Ceny začínají na 7 990 Kč za 3 hodiny focení. Pro podrobnější ceník v závislosti na všech volitelných položkách se podívejte sem.

Ano, když objednáte více akcí během roku, každou další budete mít jako věrný zákazník se slevou. Máme také transparentní provizní systém pro agentury, podívejte se.

Na akcích, kde prodáváme vytisknuté fotky, nabízíme tzv. cashback. Za každou prodanou fotografii získáte slevu na cenu balíčku. Takže budete mít pravděpodobně několik tisíc korun slevu a může se dokonce stát, že budete mít celý fotokoutek zadarmo (ikdyž to by museli lidé tisknout opravdu hodně:)).

Chodili byste do práce a ještě za to platili? Jistěže ne. Protože nabízíme služby nejvyšší kvality, máme tomu odpovídající techniku a know-how, což není zadarmo. Můžete ale získat slevu při objednání více akcí a cashback při prodeji vytisknutých fotek.
Zadávání e-mailu a pak malá fotka ve schránce, to patří do minulosti. U nás všechny fotky v nejvyšší kvalitě najdete v galerii na webu. V případě, že pořádáte specifickou akci a e‑maily potřebujete sbírat, není v tom žádný problém.
Zajišťovat velké akce je pro nás výzva a máme s tím zkušenosti. Řekněte nám více o vaší představě přes kontaktní formulář. Cenu vám přizpůsobíme na míru a za objednání více fotoboxů můžete čekat slevu.

Teď už určitě víte všechno.
Objednejte si nás a nebudete ničeho litovat!