Jak se píše Váš příběh?

Samozřejmě za použití těch nejlepších ingrediencí:

Sami sobě fotografy

Můžete se fotit sami - pomocí velké dotykové obrazovky spustíte odpočet, po jehož uplynutí Vás fotobox vyfotí. Nikdo se na Vás přes hledáček nebude koukat, stanete se tak sami sobě fotografy. Nebo můžete spuštění odpočtu nechat na obsluze, která Vám bude vždy k ruce.

Tiskové terminály

Každou z fotek si můžete kdykoli po celou dobu akce vytisknout. Fotky si prohlížíte a vybíráte k tisku na velké dotykové obrazovce. Tiskový terminál je možno umístit nezávisle na vlastním fotoboxu, fotobox je tedy možno postavit ke zdi či do rohu místnosti. Čekáte opravdu nával? Není problém na jedné akci nainstalovat více tiskových terminálů pro rychlejší tisk a výběr fotek.

Hardvér, softvér

Používáme profesionální fotografickou, osvětlovací a tiskovou techniku. O dokonalou souhru všech komponent se stará námi vyvíjený software. Po domluvě jsme schopni rozhraní i vlastní program libovolně upravit či přidat nové funkce.

Rekvizity

Na akci zdarma dovezeme kufr plný rekvizit – od legračních brýlí, přes kníry a paruky, tabulky na psaní křídou až po klobouky. Po domluvě rádi zajistíme tématické rekvizity na míru Vaší akci. Také rádi dodáme album na lepení fotek a psaní vzkazů – Vám tak zůstane fotokniha, kterou si ještě dlouho po akci budete s úsměvem na rtech prohlížet.

Prostor na akci

Díky tomu, že máme fotobox a tiskobox samostatně, se dokážeme přizpůsobit téměř každému prostoru. Přesto vyžadujeme prostor alespoň 3x3 metry pro focení a někde vedle místo pro stolek s tiskárnou. Nebojte, fotili jsme i v open-space kancelářích a nebyl to pro nás problém.

Internety

Fotku si nemusíte jen vytisknout – můžete si ji nechat zaslat na mail či z alba sdílet na Váš Facebook. Klientovi umožníme sběr emailů pro marketingové účely na základě zaškrtnutí souhlasu s podmínkami během odesílání fotky z našeho terminálu. Celá galerie bude na našem webu, je možno ji zaheslovat, aby fotky viděli jen ti povolaní.

Ukázková instalace

Na fotce vidíte, jak může vypadat focení v interiéru. Pro venkovní nasazení nabízíme zapůjčení vlastního stanu. Kromě zajištění elektřiny se nemusíte o nic starat.


Click and Smile - ukázka vnitřní instalace

Fotopozadí na míru

Nabízíme široký výběr pozadí – od tematických až po neutrální hodící se na libovolnou akci. Podívejte se:

Stáhnout PDF fotopozadí

Rádi navrhneme pozadí Vám na míru, jak co se týče tématu, tak případného umístění loga firmy do plochy pozadí. Pozadí tiskneme na kvalitní nelesknoucí se textilii. Máme přístup k nejlepší fotobance Shutterstock, můžete si proto vybrat libovolné (vektorové) pozadí z její nabídky.

Vybrat pozadí na shutterstock

Chcete zažít podobný příběh?

Objednejte si nás na Vaši akci!
I my používáme soubory cookie. Když tu zůstanete, tak s tím souhlasíte. Zjistit více